Komunita stejně přemýšlejících lidí

Věříme ve vědu

A proto nabízíme kompletní zázemí pro projekty v oblasti medicínského vývoje. Propojujeme je se správnými lidmi, kteří je posunou dál.

Koho podporujeme?

Jsem

Startupista

Máš hlavu plnou nápadů, projekty sepisuješ na papír a hledáš cestu? Poskytneme zónu, kde je radost pracovat, kde inspirace číhá za rohem, kde najdeš zázemí na budování budoucnosti.

Jsem

Inovátor

Nemusíš být raketový vědec, abys posunul společnost vpřed, pokud se ti při poslechu nápadu rozjedou kolečka a vidíš cestu, jak ho přetavit na realitu, či kde sehnat podporu, jsme tady pro tebe.

Jsem

Investor

Progres, odvaha a pokrok je to, co vás tahá vpřed? Postavte se za úspěšný projekt, podpořte ho v tvrdých začátcích a později sklízejte ovoce.

Jsem

Akademik

Doktorand, ambiciozní student, vedoucí výzkumné skupiny - výzkum tě může bavit, naplňovat a dokonce i živit. Pokud máš správný pilíř. V naší výhni ti ukováme prostor na míru.

Networking aktivity

Komunitní akce a workshopy

Pravidelně nepravidelně se potkáváme u pracovních i odpočinkových aktivit. Ať už se jedná o workshop nebo o grilování, vždy najdeme důvod se potkat a pobavit se.

Řekli o nás

Moje mamka mi vždy říká: "Přátelé jsou rodina, kterou si vybíráš sama." Je-li to pravda, pak jsme přesídlením do Forge získali rodinu plnou progresivních lidí s inovativním myšlením, kteří jsou připraveni sdílet své názory a zkušenosti a tím si navzájem pomáhat k růstu a úspěchu.

Soňa Sikorová
CEO & Co-founder

Sme v The Forge už přes rok, za tu dobu se náš tým rozrostl o 3 členy. V The Forge panuje příjemné přátelské prostředí. Je tady dvůr se stromečkem s možností letního posezení, grilování a setkávání se. Krásné prostory upravené přímo na míru pro nás. A když už nás to nebaví uvnitř, venku máme spoustu hezkých restaurací, kaváren a parků.

Ivan Hruška
CEO

Příjemné pracovní prostředí blízko Vltavy a cyklostezky. Dobrá lokace mimo centrum, ale zároveň dobře dostupné. Líbí se nám historie této budovy a okolí, v němž nalezneme všechno potřebné - řezník, kavárna, Kulovna Bar. Příjemný je také hudební podkres linoucí se ze sousední konzervatoře :)

Tereza Petráčková
Operation Manager

Tak co, ukováme to spolu?

Dohodnout schůzku