Unikátní služby pro Vás

Podporujeme

inovativní projekty a startupy

Vytváříme prostor pro skupiny i jednotlivce, kteří se věnují výzkumu v medicínské oblasti se zaměřením na oblast software, hardware a IoT.

Propojujeme

akademickou sféru, výzkum a podnikatele

Pomáháme s řízením projektů, vývojem i komunikací se soukromými investory. Pro vybudování široké sítě spolupracujeme s partnerským akcelerátorem Beyond.

Poskytujeme

kvalitní zázemí pro administrativu i výzkum

Pronájem vybavených kanceláří za bezkonkurenční cenu. Právní poradenství a centrum pro transfer technologií UX testovací laboratoř

Vaše zázemí

UX Laboratoř

Profesionální UX testovací laboratoř je vybavena pro testování použitelnosti a user- experience designu webu a softwaru. Tyto laboratoře jsou zde i pro Vás. Nechte na sebe kontakt a váš výzkum může začít.

Podcastové studio

Vše co potřebujete na tvorbu podcastu, live streamu, videopodcastu, reklamy a mnohem víc. Studio je vybavené 4 mikrofony, 2 sluchátky, mixákem, videokamerou a foťákem. Podcastově studio je zde i pro Vás. Nechte na sebe kontakt a můžete začít natáčet.

Technický lab

Elektrotechnická laboratoř pro vývoj prototypů v oblasti informačních a komunikačních technologií se specializací na telemedicínu. Základem jsou pájecí stanice, osciloskop, tiskárna a skener pro tvorbu 3D prototypů včetně řídící PC stanice, logický analyzátor a nářadí pro výrobu elektrotechnických zařízení. Laboratoř je zde i pro Vás. Nechte na sebe kontakt a laboratoř můžete využívat i vy.

Sloupová

Útulné prostory přímo v budově, pro vaše nejrůznejší akce, schůzky, workshopy nebo školení. K dispozici prezentační technika. Možnost využití kuchyňky a zázemí pro catering. Kapacita do 30 osob. Prostory si můžete pronajmout i vy. Stačí na sebe nechat kontakt.

Kanceláře

Vybavené kanceláře k pronájmu za bezkonkurenční cenu. Nechte na sebe kontakt .

Služby pro členy

 • Právní poradenství
 • Grantové poradenství
 • Investiční poradenství
 • Regulace MDD/MDR
 • Mentoring v oblasti healthtech
 • Zvýhodněné partnerství
 • IT zázemí
 • Tisk vč. 3D
 • Sídlo společnosti
 • Označení kanceláře a pošta
 • Networking
 • Eventy a Workshopy
 • Kuchyňka
 • Domácí mazlíčci vítáni

Na procenta z firmy Vám nesáhneme.

Naším cílem je podporovat dobré nápady v oblasti zdravotnictví, nikoliv se nabalit.

Získali jsme dotaci a fungujeme jako nezisková společnost. Na podíl vaší firmy si nebudeme nárokovat. I to z nás dělá unikát v Česku.

Řekli o nás

Moje mamka mi vždy říká: "Přátelé jsou rodina, kterou si vybíráš sama." Je-li to pravda, pak jsme přesídlením do Forge získali rodinu plnou progresivních lidí s inovativním myšlením, kteří jsou připraveni sdílet své názory a zkušenosti a tím si navzájem pomáhat k růstu a úspěchu.

Soňa Sikorová
CEO & Co-founder

Sme v The Forge už přes rok, za tu dobu se náš tým rozrostl o 3 členy. V The Forge panuje příjemné přátelské prostředí. Je tady dvůr se stromečkem s možností letního posezení, grilování a setkávání se. Krásné prostory upravené přímo na míru pro nás. A když už nás to nebaví uvnitř, venku máme spoustu hezkých restaurací, kaváren a parků.

Ivan Hruška
CEO

Příjemné pracovní prostředí blízko Vltavy a cyklostezky. Dobrá lokace mimo centrum, ale zároveň dobře dostupné. Líbí se nám historie této budovy a okolí, v němž nalezneme všechno potřebné - řezník, kavárna, Kulovna Bar. Příjemný je také hudební podkres linoucí se ze sousední konzervatoře :)

Tereza Petráčková
Operation Manager

Tak co, ukováme to spolu?

Dohodnout schůzku